Petra Prošková

Od září 2017 vedu neziskovou organizaci Elixír do škol. V Elixíru od roku 2013 vytváříme podmínky pro smysluplnou výuku fyziky a využívání digitálních technologií ve školách. Podporujeme kantory od MŠ až po SŠ po celé ČR, aby se od sebe mohli navzájem učit a nebyli na své náročné povolání sami. Do roku 2016 jsem více než dvacet let jsem vedla různorodé týmy zejména v bankovním sektoru a také učila odborné předměty na střední škole. Mým průřezovým tématem je oblast celoživotního vzdělávání. Kromě angažmá v Elixíru se věnuji lektorské, konzultační a mentorské činnosti zaměřené na provázení týmů a jednotlivců pracovními změnami. Jsem spoluautorkou knihy Koučování týmu: jak my to vedeme (GRADA) a majitelkou vzdělávací společnosti GATO Consulting.

S čím vám můžu pomoct?

V posledních 10 letech se věnuji posouvání managementu se zaměřením na svobodné pracovní principy a jejich praktické uplatňování ve firmách.
V rámci mentoringu/koučinku, kurzů, workshopů a programů, na jejichž tvorbě se podílím, a které vedu, využívám řadu kreativních přístupů a technik, hojně pracuji s vizualizací a reálnými příklady z praxe. Zaměřuji se na práce s lidmi a týmy ve změnách.