Události

Vybíráme akce, na které se sami těšíme a kde rozhodně nebudeme chybět.

Doporučené

Další nadcházející

S komunitou v zádech: Jak vytvářet silné komunity příznivců

23. 05.
Komunitní prostor Smíchov, Na Doubkové 8, Praha 5

Silná komunita je motor, který vás posouvá kupředu, ať už je moře klidné nebo pořádně rozbouřené. Souhlasíte? Přijďte se inspirovat a sdílet zkušenosti, jak vytvářet komunity kolem organizací občanské společnos…

Přejít na web akce

Culture Rocks - Kaleidoscope Edition

13. 06.
Holešovická tržnice, hala 13

Během dalšího dílu jedinečné talk show nazvané Culture Rocks se bude otáčet sklíčky a budou se přenastavovat úhly pohledu na firemní kulturu a leadership. Další díl jsme si pro sebe nazvali "kaleidoskopem". Dne…

Přejít na web akce

Proběhlé

21. 05. 2024

Digitální den pro neziskovky 2024

Třetí ročník online konference Digitální den pro neziskovky se zaměří na digitální strategie a řízení IT v organizacích. Čekají vás inspirativní přednášky, digitální kulaté stoly a v závěru konference také panelová diskuze.

Přejít na web akce
24. 04. – 25. 04. 2024

Baťův odkaz světu - Síla lidského potenciálu a technologií

Tomáš Baťa: „Nejistotě v budoucnosti můžeme předejít jediným způsobem, a to jistotou ve vlastních lidech.“ To platí i v dnešní době. Lidé, jejich znalosti, dovednosti, postoje, způsoby vzdělávání a sdílení poznatků v podmínkách měnícího se světa jsou klíčem pro úspěšné fungování jakéhokoliv podniku.

Přejít na web akce
18. 04. 2024 ,

Konference odvahy a dobrodružství. Chvála kroků do neznáma

Nadační fond dobrodružné výchovy v přírodě pořádá konferenci zaměřenou na duševní zdraví dětí a dospívajících. Z výchovy a rozvoje mladé generace se postupně vytrácí dobrodružství, které mladým lidem pomáhá naučit se zvládat

Přejít na web akce
16. 04. 2024

Ako budovať firmu tak, aby bola jednotka na trhu? Diskusia s T. Klempaiom

Tomáš Klempai působí jako COO ve firmě WebSupport, což je slovenská hostingová společnost číslo jedna. Bude mluvit o tom, jak se stát lídrem na svém trhu a jak se na této pozici dlouhodobě udržet.

Přejít na web akce
16. 04. – 17. 04. 2024 ,

Festival personalistov a rozvoja talentov

IPA Slovakia pořádá festival zaměřený na personalistiku, rozvoj talentů a kulturu výkonnosti. Základní myšlenku akce vystihuje citát Brandona Browna: "Zaměřte se na lidi a čísla přijdou. Zaměřte se na čísla a lidé odejdou."

Přejít na web akce
24. 01. 2024

Lidé v rovnováze

Tématem prvního letošního setkání bude hledání rovnováhy a smysluplnosti v práci i v životě. V otevřené diskuzi vystoupí dvě výjimečné osobnost, Jan Mašek a Anna Hogenová.

Přejít na web akce