Události

Vybíráme akce, na které se sami těšíme a kde rozhodně nebudeme chybět.

Doporučené

Brain & Breakfast s Vladimírem Dzurem

19. 12.
Impact Hub, Praha

Vladimír Dzuro, emeritní policejní rada, bude hostem snídaně na téma Smrtící propaganda: Fake news v post-konfliktním prostředí.

Přejít na web akce

Štěstí v práci:

principy a praxe

30. 01.
Praha

Studie ukazují, že "štěstí v práci" je skvělé pro lidi i byznys samotný. Co přesně to ale znamená a co konkrétně můžeme dělat pro sebe i firmy ve kterých působíme?

Přejít na web akce

Další nadcházející

Deep Talks Live

17. 12.
Kino Dlabačov, Praha

Smyslem minikonference je předat účastníkům inspiraci a znalosti od těch nejzajímavějších Čechů současnosti.

Přejít na web akce

Scale Up Combinátor

Program pro CEO's a jejich týmy

14. 01.
ČR
Sleva Zvýhodněná cena 3 500 Kč/os za workshop a 10 % na roční program

Rozvojový program Scale Up Combinátor CEO's a jejich týmy naučí implementovat celosvětově úspěšnou metodu Scaling Up – Rockefellerovy Návyky 2.0, do vlastního podnikání.

Přejít na web akce

Digitální snídaně

#VIPEDITION

21. 01.
WeWork, Praha
Sleva s kódem CHCINABRUNCH007

Zveme vás na snídani s odborníky na digitální dovednosti a upskilling zaměstnanců ze společnosti Digiskills.

Přejít na web akce

Osobní růst

26. 01.
KD Ládví, Praha
Sleva s kódem REDBUTTON20

Nakopněte svou novoroční motivaci na 6. ročníku konference Osobní růst. Čeká vás 8 přednášek na aktuální témata z oblasti osobního rozvoje.

Přejít na web akce

Smysl v práci a job crafting

13. 02.
Praha

Štěstí v práci není jen zodpovědností firem. Je to také úkol pro každého z nás. Poznejte základní principy štěstí v práci z pohledu vědy a praxe.

Přejít na web akce

Strojárska univerzita

25. 02. – 28. 10.
ČR, SR

Dvojdenné sústredenia jeden krát v mesiaci v zaujímavých firmách. Koncentrované prednášky s expertmi v danom obore, diskusia, praktické ukážky a aplikácie, vzájomné zdieľanie skúseností.

Přejít na web akce

Kariérní pouť

12. 03.
Pragovka, Praha

Hromady propisek, zaplacené přednášky a strojené rozhovory už dnes nikoho nelákají. Že bývají veletrhy zdarma? Fajn. Ale hodnota, kterou si z nich odneseš, tomu odpovídá.

Přejít na web akce

Recharge Spaces

Retreat na Bali

15. 04. – 21. 04.
Ubud, Bali
Sleva 10 %

Jak přežít "midlife" a nezbláznit se z toho. Jak získat více energie pro druhou polovinu života. Jak si znovu najít svou "severku" a smysl. O tom je týdení sebepoznávací retreat na Bali.

Přejít na web akce

Proběhlé

12. 12. 2019

Employee Experience Design

Tvoříme lepší zaměstnaneckou zkušenost

Employee experience vám pomůže vcítit se snáze do potřeb zaměstnanců. Pomocí strukturovaného procesu budeme hledat potenciální body zlepšení, které vedou ke šťastným zaměstnancům a všem benefitům, které s tím souvisí.

Přejít na web akce
12. 12. 2019

Mozek v kondici

Mozek spotřebovává 20 % kyslíku a 60 % glukózy v těle - v klidu. Pokud vás zajímá, jak při velkém mentálním vytížení pomocí budování návyků pracovat chytřeji, místo stále tvrději, přijďte zažít Mozek v kondici.

Přejít na web akce
10. 12. 2019

Diskusné stretnutie s Jirkou Matějovským

Na akých princípoch je postavený onboarding nových zamestnancov v českom Decathlone? Ako funguje? Čo sa najviac osvedčilo? A čo naopak nie? Kto sa venuje nováčikom?

Přejít na web akce
29. 11. 2019

Happiness@Work v digitálním světě

Praktický půldenní workshop ve kterém si vyzkoušíme řadu užitečných digitálních nástrojů pro lepší komunikaci a usnadnění práce. Jak je uchopit, ať se nestanou našimi pány?

Přejít na web akce
28. 11. 2019

2F Talk

Bezpečnost na internetu

IT security už není jen o tom, že vám administrátor sítě přidělí heslo a zakáže stránky, na které se v práci nemáte dívat. Kyber kriminalita a boj proti ní se posunul na úplně jinou úroveň. Dnes se s touto problematikou potýkají jak státní instituce, korporace, tak i jednotlivci.

Přejít na web akce
28. 11. 2019

World Usability Day 2019

Funguje to pořád dokola, ale perpetuum mobile to není – aneb celodenní setkání plné přednášek a workshopů o cirkulární ekonomice a udržitelnosti.

Přejít na web akce