Události

Vybíráme akce, na které se sami těšíme a kde rozhodně nebudeme chybět.

Doporučené

Další nadcházející

Digitální leadership Budoucnost práce

Top dovednosti a nástroje pro manažery, inovátory a korporátní rebely budoucnosti.

24. 09.
Jedná se o webinář, takže proběhne on-line.

Nejdůležitější digitální dovednosti a nástroje, které změní váš pohled na možnosti práce, příležitosti v digitální ekonomice a design pracovního života. Exkluzivní webinář Filipa Dřímalky.

Přejít na web akce

Podnikatelia, spojte sa! 2021

Odvaha ku zmene a radosť z podnikania a života

26. 10. – 27. 10.

Pozývame vás na konferenciu PODNIKATELIA, SPOJTE SA! - miesto, kde sa podnikatelia spájajú, vytvárajú silnú sieť a menia svet okolo seba. Tento rok sa bude konferencia niesť v téme "Odvaha ku zmene a radosť z p…

Přejít na web akce

Happiness@Work Live! Conference 2021

25. 11.

1/3 našeho života strávíme v práci. Jedná se přibližně o 90 000 hodin. Není to málo, že? Přijďte si pro inspiraci a nástroje, jak si užít tento čas smysluplně.

Přejít na web akce

Proběhlé

22. 09. 2021

Tyrkysová výzva - Sdílení zkušenosí pokračuje

Setkání provázejí Lenka Papadakisová a Eva Vejvodová. Budeme mluvit o svých osobních výzvách, co se nám v praxi osvědčilo a jaká témata řešíme ve svých organizacích.

Přejít na web akce
16. 09. 2021

Wellbeing Tech: přehled trendů a praktická ochutnávka

Leaders Meetup 2021 - FLEXJOBS

Kam směřuje vývoj hardwaru, aplikací a platforem ve Wellbeing / Health prostoru? Přijďte si udělat přehled o trendech a zároveň na vlastní kůži vyzkoušet trénink dechových technik ve virtuální realitě.

Přejít na web akce
09. 09. 2021

Learn&Tech 2021

TECHNOLOGIE VE VZDĚLÁVÁNÍ

Třetí ročník eventu Firemního vzdělávání zaměřeného na prezentaci online a digitálních technologií pro firemní vzdělávání. Unikátní showcase tvůrců moderních e-learningů, vzdělávacích webů a výukových videí, aplikací, videotréninků, rozšířené či virtuální reality.

Přejít na web akce
08. 09. 2021

Inovácie a rodinná firma – jedinečné spojenie. Ako z toho profitovať?

2. ročník Medzinárodného kongresu rodinných firiem

Ján Uriga představí 7 modelů, kterými se dají řídit inovace úspěšně, ukáže 5 výhod inovací v prostředí rodinné firmy a přehled oblastí, kam dává smysl investovat svoje úsilí a zdroje, dostane se i na rizika, která jsou spjata s inovacemi v rodinném prostředí.

Přejít na web akce
07. 09. – 08. 09. 2021

Letná škola inovácií - INOVATO

Zúčastnite sa letnej školy pre mladých aj skúsených, kde úspešní inovátori budú zdieľať svoje znalosti a praktické skúsenosti.

Přejít na web akce
01. 09. 2021

Co (NE)víte o gamifikaci

P. Pouchlý

Je gamifikace jen buzzword bez reálného užití, aby mohli nabízet agošky něco nového, nebo reálná páka pro zlepšení byznysu? Co takhle projekt potřebuje, aby nasadil gamifikaci správně? A taky vše ostatní, co jste o tématu chtěli vědět, ale nenašli jste důvěryhodné odpovědi.

Přejít na web akce