Události

Vybíráme akce, na které se sami těšíme a kde rozhodně nebudeme chybět.

Doporučené

Happiness@Work

In-depth Workshop

25. 06. – 27. 06.
Praha

Výzkumy dokazjí, že štěstí v práci prospívá kromě zaměstnanců také hospodářským výsledkům firmy. Trojdenní workshop o šťastných zaměstnancích plný praktických doporučení vedou Michala Šrajer a Gea Peper.

Přejít na web akce

Brain&Breakfast s Romanem Stupkou a Janem Bubeníkem

Život a (nebo) kariéra?

28. 06.
Impact HUB, Praha

Čas je naše nejhodnotnější aktivum. A je jen nás, jak se ho rozhodneme spravovat. Průměrný člověk stráví 35 % svého života v práci. Jak přemýšlet o vlastním životě a kariéře rozeberou Jan Bubeník a Roman Stupka…

Přejít na web akce

Další nadcházející

Generace: Inspirace

Minikonference

22. 06.
Sněmovní 7

Přijďte si poslechnout příběhy a příklady dobré praxe od osobností, které dělají náš svět hezčím místem. Chceme ukázat všem mladým i starým, že nic není nemožné a je potřeba jen začít. Od sebe. Nejlépe hned.

Přejít na web akce

Jak ve svém týmu rozvíjet kvalitní vztahy?

CoolWorkshop

25. 06. – 26. 06.
Praha

Jednou ze dvou oblastí, které zdaleka nejvíce ovlivňují spokojenost zaměstnanců v práci, je to, jak se cítí ve svém týmu. Workshop se zaměřuje na rozvoj vztahů mezi členy týmu s využitím vědeckých poznatků.

Přejít na web akce

Kritické myšlení

Jak nepodléhat klamům našeho mozku?

26. 07.
Kino Lucerna

Pokud rozumíme tomu, jak věci fungují, děláme lepší rozhodnutí. V době neomezeného přístupu k informacím, kdy se volně šíří lži a polopravdy, je kritické myšlení klíčové pro úspěch v práci i osobním životě.

Přejít na web akce

Akademie Baťa – Poznejte odkaz Tomáše Bati

Inspirativní kurz

03. 09.
HubHub, Praha

Nadace Tomáše Bati spouští na podzim 2018 unikátní sérii seminářů o využití jeho odkazu v dnešní době. Inspirativní kurzy o všem od principů řízení přes obchod a reklamu až po životní rovnováhu poběží celý rok.

Přejít na web akce

Konference Leadership

Pro podnikatele, manažery i zaměstnance

19. 09.
Kino Dlabačov

Jak vytvářet prostředí, ve kterém jsou lidé spokojení a zároveň dosahují výjimečných výsledků? 7 řečníků z různých prostředí dostalo jediné zadání: sdílet co nejvíce případových studí a „best practices“.

Přejít na web akce

Projekt Systém: Víkend v totalitě

LARP (Live Action Role Play)

26. 10.
Česká republika

30 hodin v totalitním systému. Zážitkový larp, který změní váš pohled na demokracii. #sorryjako

Přejít na web akce

Proběhlé

21. 06. 2018

Inovace ve vedení firem a týmů

CoolWorkshop

Představíme vám inovativní způsoby vedení týmů a motivace. Ukážeme si inspirativní modely řízení přes smysl. Budeme hledat vlastnosti, které by měla mít firemní kultura. Najdeme řešení sdílených problémů.

Přejít na web akce
19. 06. 2018

Petr Ludwig: Jak změnit svoje myšlení?

Velká přednáška

Studie potvrzují, že máme tendenci podléhat jednomu ze dvou typů myšlení. Psycholožka Carol Dwecková definuje tyto dva druhy jako fixní myšlení a růstové myšlení. Jak přepnout na ten správný?

Přejít na web akce
15. 06. 2018

mDevCamp 2018

Conference for mobile enthusiasts!

mDevCamp 2018 is the largest conference for mobile enthusiasts in Central Europe. The 7th edition will feature world-class speakers, in-depth talks and workshops and great hands-on zones. Come to meet 1000 enthusiasts from all over Europe.

Přejít na web akce
09. 06. 2018

Osobní růst 2018

Challenge yourself

Konference je založená na evidence-based přístupu (maximalizovat kritické myšlení a minimalizovat nepodložený motivační bullshit). V plánu je 7 přednášek o time-managementu, osobním brandu a rozvoji kreativity.

Přejít na web akce
07. 06. 2018

Konference Nadace ZET prof. Milana Zeleného

Integrované produktivní prostředí

Nové a průlomové technologie přicházejí stále rychleji, vzájemně se propojují, kombinují a integrují. V popředí zájmu jsou dnes integrované technologie, které vytvářejí funkční celky na nejvyšší úrovni.

Přejít na web akce
07. 06. 2018 ,

Rizikové investování jako společenská hodnota

Panelová diskuze a workshop

Potřebujete správného investora? Chcete výhodně investovat? Nebo jen poznat zajímavé investory s přesahem? Přijďte na setkání s předními českými investory, úspěšnými start-upy i začínajícími andělskými investory.

Přejít na web akce