Události

Vybíráme akce, na které se sami těšíme a kde rozhodně nebudeme chybět.

Doporučené

Brain&Breakfast s Janem Školníkem

Příběh podivína: Kulturní centrum na periferii Česka

24. 08.
Klášter Broumov

Jak vypadala cesta kluka z pražského sídliště k rodinné firmě ve východočeském Broumově? Proč založil neziskovku, která oživuje rozsáhlý komplex kláštera Broumov? Jaká je budoucnost venkova ve 21. století?

Přejít na web akce

Akademie Baťa – Poznejte odkaz Tomáše Bati

Inspirativní kurz

03. 09.
HubHub, Praha

Nadace Tomáše Bati spouští na podzim 2018 unikátní sérii seminářů o využití jeho odkazu v dnešní době. Inspirativní kurzy o všem od principů řízení přes obchod a reklamu až po životní rovnováhu poběží celý rok.

Přejít na web akce

Future Port

Prague 2018

06. 09. – 07. 09.
Pražská tržnice
Sleva 30 %: kód FPP18REDBUT

Praha se v září znovu stane evropským epicentrem exponenciálních technologií. Future Port Prague se vrací do Pražské tržnice v rozšířené dvoudenní podobě a se spoustou novinek.

Přejít na web akce

Další nadcházející

III. BusinessCon klub 2018

Contact, Connect, Continue

14. 09.
Jihomoravské Inovační Centrum, Brno

Platforma pro pravidelné se-tkávání majitelů a klíčových lidí progresivních firem, kde se více jak 70 % času tráví diskuzí v malé skupince podnikatelů nad konkrétní případovou studií.

Přejít na web akce

Konference Leadership

Pro podnikatele, manažery i zaměstnance

19. 09.
Kino Dlabačov

Jak vytvářet prostředí, ve kterém jsou lidé spokojení a zároveň dosahují výjimečných výsledků? 7 řečníků z různých prostředí dostalo jediné zadání: sdílet co nejvíce případových studí a „best practices“.

Přejít na web akce

Projekt Systém: Víkend v totalitě

LARP (Live Action Role Play)

29. 10. – 31. 10.
Česká republika

30 hodin v totalitním systému. Zážitkový larp, který změní váš pohled na demokracii. #sorryjako

Přejít na web akce

Happiness@Work Conference 2018

4. ročník

15. 11. – 16. 11.
Kongresové centrum, Praha

Meet more than 500 leaders and HR managers and learn from both scientific studies and praxis of successful businesses built around people. Find out why and come to learn how to achieve true happiness at work.

Přejít na web akce

Podnikatelská Univerzita

Unikátní vzdělávací projekt

22. 11. – 23. 11.
Žilina

IPA Slovaki spouští další běh svojí Podnikatelské univerzity. V rámci ročního nebo dvouročního programu poznáte nejnovější trendy a spolu s dalšími podnikately najdete rešení vlastních praktických problémů.

Přejít na web akce

Proběhlé

27. 07. 2018

Energy Management

Ochutnávkový Workshop

Doba je hektická. A technologický pokrok ji stále zrychluje. Jak se s tím popasovat i bez útěku do lesů či do kláštera? Přijďte ochutnat Energy Management s Odyssey.cz.

Přejít na web akce
26. 07. 2018

Kritické myšlení

Jak nepodléhat klamům našeho mozku?

Pokud rozumíme tomu, jak věci fungují, děláme lepší rozhodnutí. V době neomezeného přístupu k informacím, kdy se volně šíří lži a polopravdy, je kritické myšlení klíčové pro úspěch v práci i osobním životě.

Přejít na web akce
26. 07. 2018

Brain&Breakfast s Bobem Kartousem

Vzdělání je ohromně důležité. Ale kde se bere?

Roste počet rodičů, kteří nedůvěřují veřejnému školství a hledají pro své děti jinou cestu. Bob Kartous objasní, kde se vzdělávání bere, jaké jsou skutečné role školy i rodiny a co z toho vyplývá za řešení.

Přejít na web akce
28. 06. 2018

Brain&Breakfast s Romanem Stupkou a Janem Bubeníkem

Život a (nebo) kariéra?

Čas je naše nejhodnotnější aktivum. A je jen nás, jak se ho rozhodneme spravovat. Průměrný člověk stráví 35 % svého života v práci. Jak přemýšlet o vlastním životě a kariéře rozeberou Jan Bubeník a Roman Stupka.

Přejít na web akce
25. 06. – 26. 06. 2018

Jak ve svém týmu rozvíjet kvalitní vztahy?

CoolWorkshop

Jednou ze dvou oblastí, které zdaleka nejvíce ovlivňují spokojenost zaměstnanců v práci, je to, jak se cítí ve svém týmu. Workshop se zaměřuje na rozvoj vztahů mezi členy týmu s využitím vědeckých poznatků.

Přejít na web akce
25. 06. – 27. 06. 2018

Happiness@Work

In-depth Workshop

Výzkumy dokazjí, že štěstí v práci prospívá kromě zaměstnanců také hospodářským výsledkům firmy. Trojdenní workshop o šťastných zaměstnancích plný praktických doporučení vedou Michala Šrajer a Gea Peper.

Přejít na web akce