Události

Vybíráme akce, na které se sami těšíme a kde rozhodně nebudeme chybět.

Doporučené

Štěstí v práci:

principy a praxe

30. 01.
Praha

Studie ukazují, že "štěstí v práci" je skvělé pro lidi i byznys samotný. Co přesně to ale znamená a co konkrétně můžeme dělat pro sebe i firmy ve kterých působíme?

Přejít na web akce

Brain&Breakfast SK: Vladimír Šucha

Transformácia spoločnosti a inovácie

06. 02.
Banka Žilina, SK

Spoločenská transformácia prináša témy o budúcnosti práce, nových znalostiach a zručnostiach, nový metrikách fungovania spoločnosti a spôsoboch spravovania štátov.

Přejít na web akce

Další nadcházející

Osobní růst

26. 01.
KD Ládví, Praha
Sleva s kódem REDBUTTON20

Nakopněte svou novoroční motivaci na 6. ročníku konference Osobní růst. Čeká vás 8 přednášek na aktuální témata z oblasti osobního rozvoje.

Přejít na web akce

Mozek v kondici

31. 01.

Tento kurz nabízí praktický úvod do tématu „celostní podpory mentální výkonnosti“ – aneb zkušeností i vědou podložené tipy a triky pro „mozek v kondici“.

Přejít na web akce

Impact Hub MashUp vol. 51

Climate Challenge Edition

06. 02.
Impact Hub, Praha

Prezentační show nabitá eko projekty, které mají ambice měnit svět. Představíme největší bojovníky akceleračního programu Impact Hub Climate Challenge. 100 dní tvrdě makali a nyní se utkají ve finále.

Přejít na web akce

Smysl v práci a job crafting

13. 02.
Praha

Štěstí v práci není jen zodpovědností firem. Je to také úkol pro každého z nás. Poznejte základní principy štěstí v práci z pohledu vědy a praxe.

Přejít na web akce

Strojárska univerzita

25. 02. – 28. 10.
ČR, SR

Dvojdenné sústredenia jeden krát v mesiaci v zaujímavých firmách. Koncentrované prednášky s expertmi v danom obore, diskusia, praktické ukážky a aplikácie, vzájomné zdieľanie skúseností.

Přejít na web akce

Kariérní pouť

12. 03.
Pragovka, Praha

Hromady propisek, zaplacené přednášky a strojené rozhovory už dnes nikoho nelákají. Že bývají veletrhy zdarma? Fajn. Ale hodnota, kterou si z nich odneseš, tomu odpovídá.

Přejít na web akce

Den plný inspirace

Výroba v datovém věku

26. 03.
Microsoft, Praha

Letošní Den plný inspirace se zaměří zejména na data. Mezi řečníky tak bude například umělá inteligence. Speakeři se však dotknou i osobního rozvoje, vizionářství a současných trendů.

Přejít na web akce

Recharge Spaces

Retreat na Bali

15. 04. – 21. 04.
Ubud, Bali
Sleva 10 %

Jak přežít "midlife" a nezbláznit se z toho. Jak získat více energie pro druhou polovinu života. Jak si znovu najít svou "severku" a smysl. O tom je týdení sebepoznávací retreat na Bali.

Přejít na web akce

Upgrade Yourself

30. 04.
Kongresové centrum, Praha

První širokospektrá b2b akce věnovaná tématům propojujícím produktivitu firem s kvalitou života lidí v nich. S jejich zdravím, odolností, vyrovnaností, adaptabilitou. I na dlouhověkost a biohacking dojde.

Přejít na web akce

Proběhlé

23. 01. 2020

Brain & Breakfast s Michalem Pastierem

Čo funguje v marketingovej komunikácii. 15 rokov skúseností v jednej prezentácii. Od nastavovania konceptu novej značky po insighty a ukážky konkrétnych kampaní, ktoré spája to, že fungovali.

Přejít na web akce
22. 01. 2020

Inovační jednohubky: Budoucnost městské mobility

Tři odborníci (Petr Tomčík, Juraj Atlas a Ondřej Moravec) budou diskutovat o tom, jak vypadá městská mobilita dnes. Podělí se o své zkušenosti, úspěchy, problémy, příležitosti a zmíní také související hrozby.

Přejít na web akce
14. 01. 2020

Scale Up Combinátor

Program pro CEO's a jejich týmy

Rozvojový program Scale Up Combinátor CEO's a jejich týmy naučí implementovat celosvětově úspěšnou metodu Scaling Up – Rockefellerovy Návyky 2.0, do vlastního podnikání.

Přejít na web akce
19. 12. 2019

Brain & Breakfast s Vladimírem Dzurem

Vladimír Dzuro, emeritní policejní rada, bude hostem snídaně na téma Smrtící propaganda: Fake news v post-konfliktním prostředí.

Přejít na web akce
17. 12. 2019

Deep Talks Live

Smyslem minikonference je předat účastníkům inspiraci a znalosti od těch nejzajímavějších Čechů současnosti.

Přejít na web akce
12. 12. 2019

Employee Experience Design

Tvoříme lepší zaměstnaneckou zkušenost

Employee experience vám pomůže vcítit se snáze do potřeb zaměstnanců. Pomocí strukturovaného procesu budeme hledat potenciální body zlepšení, které vedou ke šťastným zaměstnancům a všem benefitům, které s tím souvisí.

Přejít na web akce