Události

Vybíráme akce, na které se sami těšíme a kde rozhodně nebudeme chybět.

Doporučené

Štěstí v práci a mindfulness

Happiness@Work

14. 12.
ANiMiKA HUb, Praha

Workshop Michala s Marcelou Roflíkovou, zakladatelkou Českého mindfulness institutu, bude přehledem v tématu štěstí v práci, ale také místem k praktickému vyzkoušení technik mindfulness pro pracovní prostředí.

Přejít na web akce

Culture Jockey

Unikátní HR workshop, který posouvá HR k lidem

22. 01. – 23. 01.
Kinosál Bokovka, Praha

Kultura jede! Firemní kulturu považujeme za základ úspěšného a trvale udržitelného byznysu. Jsou firmy, kde lidé pracují, protože musí mít práci. Vedle nich jsou společnosti, kde lidé pracovat chtějí.

Přejít na web akce

Brain&Breakfast s Ivon a Tinem Hrnčiarovými

Rodinný byznys se zážitky

31. 01.
Impact HUB Praha

Ivon a Tino. Mladý manželský pár ze Slovenska si před šesti lety řekl, že „restaurace jsou nuda“. A tak založili pop-up restauraci Forbidden Taste – koncept večeří na netradičních místech plný tajemství a překv…

Přejít na web akce

Další nadcházející

Konec prokrastinace aneb jak přestat odkládat

The Best of 2018

16. 12.

Nová, aktualizovaná verze přednášky shrnuje důvody vzniku prokrastinace (chorobného odkládání úkolů a povinností) a zároveň předává praktické nástroje, jak nad prokrastinací vítězit každý den.

Přejít na web akce

Digitální snídaně

Digi Diskuze

16. 01.
online

Pojďte s námi posnídat pořádnou dávku tipů na digitální produktivitu. Digitální snídaně je dopolední workshop, na kterém se dozvíte jak si usnadnit práci na vašem počítači a chytrém telefonu.

Přejít na web akce

Konference Osobní růst

Challenge yourself

27. 01.
Kino Lucerna, Praha

Připravili jsme konferenci, která vám předá nejaktuálnější poznatky z oblasti osobního rozvoje a je založená na evidence-based přístupu. Těšte se na témata nejúspěšnějších rozvojových knih uvedená do praxe.

Přejít na web akce

Zahraniční obchod v kostce

Seminář s Jánem Košturiakem a jeho hosty

05. 02. – 06. 02.
,
EYELEVEL Evropská 859/115 160 00 Praha 6 | CZ

Chcete se dozvědět více o zahraničním trhu a jeho fungování? Přijďte na únorový seminář, kde se pobavíme o aktuálních trendech v obchodu, o čínském trhu a dealerských sítích.

Přejít na web akce

Očekávejme neočekávané

Čtyři konference napříč Českem a Slovenskem

28. 03. – 20. 11.
,
Česká republika & Slovensko

Zahoďte staré a zaběhnuté myšlení. Překračujte hranice oboru a poznávejte nové trendy, které Vám pomohou dosáhnout spolupráce a konkurenceschopnosti.

Přejít na web akce

Proběhlé

13. 12. 2018

Brain&Breakfast s Janette Motlovou

Příběhy jako most k pochopení a emoce jako cesta k poznání

Jakmile porozumíme vlastním emocím, můžeme pochopit i prožívání druhých. A když to zvládneme, rozumíme jejich jednání, chování a postojům. Inspirativní snídaně s lektorkou a inovátorkou inkluzivního vzdělávání.

Přejít na web akce
12. 12. 2018

Spoznaj sám seba

Diskusia s účastníkmi výcviku

Žijeme si životy, ktoré sú nabité skúškami. Každý jeden z nás zažíva denno-denne situácie, ktoré nám otvárajú otázky typu: Prečo sa toto deje práve mne? Prečo som smutný? Prečo sa dnes cítim pod psa?

Přejít na web akce
11. 12. – 12. 12. 2018

Design Sprint a Design Thinking

Výzva – Tým – Prototyp – Test

Hledáte způsob, jak pracovat s lidmi ve firmě a zlepšovat výstupy svojí firmy? Máte nápad, nebo vidíte příležitost v problému? Zúčastněte se interaktivního workshopu, kde děláme věci jinak.

Přejít na web akce
29. 11. – 30. 11. 2018

Baťova manažerská škola

Kurz pro manažery z praxe

Tento již 15. kurz má tematický název: Spolupráce a sdílení jako cesta k prosperitě firmy. Bude o moderních metodách řízení a zhodnocení možností využití principů systému řízení Baťa v současných podmínkách.

Přejít na web akce
22. 11. – 23. 11. 2018

Podnikatelská Univerzita

Unikátní vzdělávací projekt

IPA Slovaki spouští další běh svojí Podnikatelské univerzity. V rámci ročního nebo dvouročního programu poznáte nejnovější trendy a spolu s dalšími podnikately najdete rešení vlastních praktických problémů.

Přejít na web akce
22. 11. 2018

Brain&Breakfast s Denisou Augustínovou

Netváříme se, že chceme zachránit celý svět

Čelíme největší humanitární krizi od roku 1945. Pomoc potřebuje víc než 125 milionů mužů, žen a dětí. Navzdory rekordním příspěvkům ale tyto dary nepokrývají rostoucí humanitární potřeby.

Přejít na web akce