Události

Vybíráme akce, na které se sami těšíme a kde rozhodně nebudeme chybět.

Doporučené

Další nadcházející

Kritické myšlení 2021

#krimys

08. 12.
Sleva REDBUTTON30

Na konferenci se snažíme připomínat důležitost zdravého skepticismu, vědecké metody a faktů. Představujeme lidi, příběhy a techniky, které pomáhají vrátit a udržet si rozum v době, kdy je ho nejvíce zapotřebí.…

Přejít na web akce

Proběhlé

25. 11. 2021

Happiness@Work Live! Conference 2021

1/3 našeho života strávíme v práci. Jedná se přibližně o 90 000 hodin. Není to málo, že? Přijďte si pro inspiraci a nástroje, jak si užít tento čas smysluplně.

Přejít na web akce
24. 11. 2021

Lidé v rovnováze

Age Management & Cesta ke spokojenosti

Cyklus přednášek pro zlepšení zdraví tentokrát s Mgr. Ilonou Štorovou o Age Managementu a Mgr. Jiřím Kleinem o Cestě ke spokojenosti.

Přejít na web akce
08. 11. – 09. 11. 2021

Creative Bureaucracy

Festival kreativní byrokracie podporuje a propojuje úředníky a jejich spojence – ty, kteří na všech úrovních státní správy i samosprávy mění svět k lepšímu. Oslavuje inovace ve veřejném sektoru a jejich přínos světu. Hledá odpovědi na otázky a výzvy úředního světa skrze diskuse a workshopy.

Přejít na web akce
06. 11. 2021

TEDxPrague 2021 - Neviditelné - Invisible

Ponoříme se do neviditelných témat, která jsou důležitá, ale často se o nich nemluví, a tak je snadno můžeme ztratit ze zřetele. Jedno je jasné už teď – výběr řečnic a řečníků bude stejně jako v minulý letech stát za to.

Přejít na web akce
02. 11. – 03. 11. 2021

Mental Wellness Days

Podzimní dny péče o vaše duševní zdraví

Pozvali jsme si nejen české, ale i zahraniční psychology, lektory, kouče a terapeuty, kteří pro vás otevřou nejpalčivější psychologická témata. Dozvíte se spoustu nových informací, načerpáte potřebnou inspiraci, ale především věnujete čas sami sobě a své duševní pohodě.

Přejít na web akce
22. 10. – 23. 10. 2021

BusinessCon setkání

Pojďte se po roce a půl potkat s pár dalšími, podobně naladěnými podnikateli z malých firem. Nasdílíme si slasti i strasti podnikání v aktuální době, budeme diskutovat řešení problémů, tak jak to je na našich setkáních BusinessCon zvykem.

Přejít na web akce