Události

Vybíráme akce, na které se sami těšíme a kde rozhodně nebudeme chybět.

Doporučené

Další nadcházející

Impact Hub MashUp: Mladí sobě #online

03. 03.
,

Nevěřte těm, co vám vyprávějí, že potřebujete jen skvělý nápad a zisky se pohrnou. Potřebujete taky z pekla štěstí, know-how, dobré kontakty, inspiraci, podporu, všímáka a houževnatost.

Přejít na web akce

HOLOKRACIE

Samořízení bez anarchie s Katkou Jiřinovou a Evou Vejvodovou

09. 03.

Společně prozkoumáme hlavní aspekty holakracie, probereme základní principy, na nichž fungují holakratické organizace, ukážeme příklady fungování konkrétních činností v těchto organizacích, probereme vztah mezi…

Přejít na web akce

On-line Coolna pro ty, kteří vedou "vzdálené" týmy - Den 1

M. Beránek & M. Šrajer

16. 03.
Sleva 10%

Práce s "Proč?" v době pandemie, důvěra a vztahy v týmu v on-line prostředí, jak dělat výživné porady a setkání na dálku, konkrétní dotazy a témata účastníků. Den 1, druhá část se uskuteční 8. 4. 2021.

Přejít na web akce

On-line Coolna pro ty, kteří vedou "vzdálené" týmy - Den 2

M. Beránek & M. Šrajer

08. 04.
Sleva 10%

Práce s "Proč?" v době pandemie, důvěra a vztahy v týmu v on-line prostředí, jak dělat výživné porady a setkání na dálku, konkrétní dotazy a témata účastníků. Den 2, první část proběhne 16. 3. 2021.

Přejít na web akce

Proběhlé

24. 02. 2021

leadership TALK SHOW

Firemní kultura

V dalším dílu talkshow se podíváme pod pokličku Slevomatu s Ladislavem Veselým (CEO) a Martinou Chloupkovou (HR Manager). Jakou roli hraje firemní kultura v jejich fungování? Jak se změnila poté, co se změnilo vedení? Připojte se k nám a toto vše se dozvíte ….

Přejít na web akce
10. 02. 2021

HR Meetup #4 s Kateřinou Nogolovou

Tvrdý střet generací v těžkém průmyslu a jak ho zvládnout s lehkostí? Hostem Meetupu #4 je Kateřina Nogolová z VÍTKOVICE STEEL. Aneb kde byste "happiness at work" možná nečekali. Čeká vás interaktivní workshop.

Přejít na web akce
06. 02. 2021

Online konference Osobní růst 2021

7. ročník

Připravili jsme konferenci, která vám předá nejaktuálnější poznatky z oblasti osobního rozvoje a je založená na evidence-based přístupu (maximalizovat kritické myšlení a minimalizovat nepodložený motivační bullshit).

Přejít na web akce
28. 01. 2021

Webinář: Digitální leadership

Filip Dřímalka

Nový webinář zaměřený na manažerské digitální dovednosti a praktické nástroje pro moderní lídry.

Přejít na web akce
25. 01. 2021

Keď nemôžeš ísť von, choď dovnútra - IPA SLOVAKIA

Seminár nebude o všeobecných radách a návodoch na úspech, ani o tom, ako motivovať ľudí a meniť svet. Bude o tom, ako pracovať sám so sebou, ísť dovnútra a meniť svoje okolie a svet cez seba.

Přejít na web akce
19. 01. 2021

SAMOŘÍZENÍ - PŘIROZENÝ MODEL SPOLUPRÁCE, NEBO SLEPÁ ULIČKA?

Katka Jiřinová

Další z webinářů ze seriálu Evoluce organizací. S Evou Vejvodovou se zaměříme na hlavní aspekty samořízení a klíčové podmínky jeho úspěšného fungování. Ukážeme si principy, na nichž staví tzv. tyrkysové organizace, a probereme, co jejich dodržování přináší.

Přejít na web akce