Události

Vybíráme akce, na které se sami těšíme a kde rozhodně nebudeme chybět.

Doporučené

Další nadcházející

TEDxPragueED 2021 Za pochodu

17. 08.

V současné době je pro člověka obtížné najít si čas, aby se zastavil. Nezbylo nic jiného, než se učit „za pochodu”. Letošní TEDxPragueED se pokusí na vzdělávání podívat z různých úhlů pohledu a rozšířit tak obz…

Přejít na web akce

Letná škola inovácií - INOVATO

07. 09. – 08. 09.

Zúčastnite sa letnej školy pre mladých aj skúsených, kde úspešní inovátori budú zdieľať svoje znalosti a praktické skúsenosti.

Přejít na web akce

Proběhlé

01. 08. 2021

GrowJOB Fest - online konference

To nejlepší z témat GrowJOB Institute

Jak se úspěšně bránit manipulaci? Co konkrétně dělat pro lepší soustředění při práci? Jak lépe řešit konflikty? Či jak zavést do svého života minimalismus? To jsou jedny z témat konference osobního rozvoje GrowJOB Fest, od autorů konceptu Konec prokrastinace.

Přejít na web akce
29. 07. 2021

Google Diversity MeetUp "Nástroje a metodiky na podporu diverzity a inkluze ve firmách"

Diskutovat budeme o tom, jak praktické inkluzivní nástroje, praktiky a metodiky fungují v praxi, o jejich dostupnosti a proč je používat. Celou diskuzí nás provede Petr Skondrojanis, zakladatel a CEO společnosti Cocuma.

Přejít na web akce
25. 06. – 27. 06. 2021

Vyvážená konference

5 cest k dosažení rovnováhy

Je připravena pro všechny, kteří hledají cestu ke svému zdraví a chtějí se dozvědět: Jak se správně stravovat? Co dělat, abychom měli pod kontrolou své emoce? Proč je důležitá volba slov a jak jimi můžeme ovlivnit náš život? Proč bychom si měli zpívat? Zda nám cestování pomůže ke zlepšení zdraví?

Přejít na web akce
19. 06. – 20. 06. 2021

TEDxNárodní 19. a 20. června

TEDx se vrací do Prahy a přináší s sebou světovou iniciativou COUNTDOWN. ⏰ 19. a 20. června budeme na TEDxNárodní prostřednictvím vystupujících řečníků hledat řešení pro klimatickou změnu.

Přejít na web akce
18. 06. 2021

Zahájení ročního programu ScaleUp Masterclass

"Proč to jen pár firem zvládne...a ty ostatní ne! " Pokud se chcete naučit uplatňovat systematicky nástroje pro růst a rozvoj firmy, přidejte se. Začínáme další běh...

Přejít na web akce
14. 06. 2021

Týmy budoucnosti očima investorů

Budoucnost práce

Budoucnost práce má v Opero své místo v pravidelné sérii debat. Tentokrát se budeme bavit na téma Týmy budoucnosti očima investorů. O osobnosti foundera, týmových dovednostech, hybridní firemní kultuře i produktivitě a stabilitě týmu v turbulentních časech.

Přejít na web akce