ZOOM

Zaostřujeme na zkušenosti

ZOOM je obsahový portál, který vytváříme v síti Red Button. Naši členové jsou zkušení profesionálové, kteří podnikají nebo pracují ve velkých firmách, startupech i neziskovkách a především posouvají svůj obor dál. Věříme, že díky sdílení a spolupráci můžeme měnit podnikatelské prostředí a díky tomu i celou společnost.

„ZOOM děláme tak, aby bylo lidem z Red Buttonu skutečně vidět do kuchyně. Proto se zaměřujeme na konkrétní zkušenosti a jdeme hodně do hloubky. Místo prostého sdílení know-how nám jde o show-how – ukázat jak.“
Jan Mašek, zakladatel sítě Red Button

Na ZOOMu najdete videa, přednášky, články a rozhovory v oblastech jako je podnikání, leadership, firemní kultura, kvalita života, inovace a vzdělávání. Obsah pak garantují jednotliví členové Red Buttonu. Například expert na osobní produktivitu Petr Ludwig, nestor inovací v Československu Ján Košturiak, enfant terrible českého HR Petr Skondrojanis a dalších bezmála 90 profesionálů.

Vybíráme obsah, který v síti Red Button vzniká a doplňujeme ho vlastním, za kterým si osobně dojdeme buď za členy sítě nebo na vybrané konference a festivaly.

Chceme v detailu ukázat, co mají lidi v síti za sebou, dál inspirovat ostatní a propojovat je mezi sebou.