Podcasty

Paulus YOGA

Jóga, Ajurvéda a Tantra na podložce a hlavně mimo ni. Jóga jako životní filozofie jejímž centrem je poznání sebe a světa kolem nás. Ajurvéda jako systém pro dosažení a udržení zdraví, harmonie, optima těla a my…

Forbes Byznys #082 - Jakub Nešetřil (Česko.Digital)

Jakub Nešetřil je hlavním strůjcem jednoho z největších startupových úspěchů české historie – firmy Apiary, kterou v roce 2017 za jednotky miliard korun koupil americký gigant Oracle. Po zhruba dvouročním angaž…

HOTCAST Filipa Dřímalky

Nový podcast zaměřený na inovace, digitalizaci, agilitu, leadership a další témata spojená s digitální transformací. Každý týden jeden rozhovor s lídry firem jako Microsoft, Konica Minolta nebo Škoda Auto.

Daniel Paulus – in.spiration

We like to share our knowledge helping others to be successful commercially and in finding their life purpose. We do it through experiences of “Western” material realisation and “Eastern” spiritual realisation.

Career Designer

Kariérová koučka Petra Drahoňová přes 20 let pomáhá lidem rozvíjet vyrovnanou kariéru s klidem a radostí. Spolu s jejími hosty vás provede světem career managementu, osobního brandů a hiringu.

Brain & Breakfast

Brain&Breakfast vznikly proto, abychom se od sebe vzájemně inspirovali. Abychom si ukázali nové obzory a představili si odvětví a myšlenky, které by se k nám jinak třeba vůbec nedostaly.

Zaostřeno na zkušenosti členů sítě Red Button

Zkušení profesionálové, kteří posouvají své obory dopředu, a sdílejí společnou vizi – zlepšovat podnikatelské prostředí a tím i celou společnost. Co mají za sebou? Na čem pracují a proč? Jaké mají plány?

Štěstí v práci

Druhá nejčastější činnost, kterou v životě provozujeme, je pro většinu z nás práce. A když už jsme v práci tolik času, nedává přece smysl, abychom celou dobu trávili tím, že se těšíme na víkend...

CZPodcast

Nejpopulárnější podcast pro programátory v Čechách. Udržte se na úzké a ostré hraně vývojářských novinek s Romanem Pichlíkem a Jiřím Fabiánem.