Jak jsme našli nové kanceláře, celé je překopali a dostali kus Ostravy do Brna

Petr Ludwig – 27. červen 2017

Kategorie článku

Ještě před pár měsíci jsme se na 20 metrech čtverečních tísnili v 11 lidech, polici v rohu jsme říkali marketingový sklad a občas se na nás chodili dívat přes sklo, jestli jako fakt. Teď jsme na místě, které jsme si vysnili, vymysleli a postavili. Bez kompromisů. A jak máme ve zvyku, ukážeme vám celý příběh.

Na úvod: Tenhle článek nepřímo navazuje na naši cestu za novou identitou a webem. Jestli ještě vydolujete 15 minut navíc, přečtěte si jej jako první. Tenhle měl být o hodně kratší. Ale není - dohromady je to kupa čtení. Tak na to bacha.

Slíbil jsem příběh, jdeme na to. Vezmu to od začátku, ale kdybyste chtěli až na finále, skočte si pro něj dolů.

Únor 2014: První kancelář a vybavení, které už nikdo nechtěl

Od první chvíle, kdy padlo rozhodnutí zlomit volnou nohu a budovat firmu, mi bylo jasné, že musím z domu. Strojová produktivita se zadrhla s invazí dítěte do pracovního koutu a s prvním přijatým copywriterem Honzou jsem chtěl pracovat osobně.

S požadavkem na dvě místnosti a klidné místo jsem vlezl na Bezrealitky.cz a po pár minutách našel opravený dům na Bendlově v Brně - Černých polích. Kancelář za cca 5 000 Kč měsíčně ve druhém patře se shodovala s mou představou a hned po prohlídce jsem ji vzal.

Proin auctor nulla at arcu varius, quis maximus enim accumsan. Sed sodales finibus sollicitudin. Aliquam lacinia nibh porta molestie volutpat. Fusce nulla tortor, interdum a risus vitae, porta hendrerit orci. Duis pulvinar lacus tellus, at iaculis est fermentum a. Sed augue ipsum, finibus sit amet lectus dictum, fermentum facilisis metus. Nunc ut consectetur risus.

Sledujte naše přednášky

Meta přednášky Petra Ludwiga
120 min - 399 Kč

Dobrý život Tomáš Hajzler
40 min – 99 Kč

Kompetenční mapy pro žáky i pedagogy
60 min – zdarma