Události

Vybíráme akce, na které se sami těšíme a kde rozhodně nebudeme chybět.

Doporučené

Další nadcházející

Project, Agile & Leadership Conference

13. ročník hybridní konference v Praze i online

22. 09. – 23. 09.

Právě 13. ročník konference představí opravdové experty svého oboru, kteří nám předají konkrétní Tips & Tricks, jak se poučit z předešlých chyb a co zlepšit. Přijďte i vy a poznejte, jak s takovým fortelem prac…

Přejít na web akce

Tyrkysová výzva - Sdílení zkušenosí pokračuje

22. 09.

Setkání provázejí Lenka Papadakisová a Eva Vejvodová. Budeme mluvit o svých osobních výzvách, co se nám v praxi osvědčilo a jaká témata řešíme ve svých organizacích.

Přejít na web akce

Digitální leadership Budoucnost práce

Top dovednosti a nástroje pro manažery, inovátory a korporátní rebely budoucnosti.

24. 09.
Jedná se o webinář, takže proběhne on-line.

Nejdůležitější digitální dovednosti a nástroje, které změní váš pohled na možnosti práce, příležitosti v digitální ekonomice a design pracovního života. Exkluzivní webinář Filipa Dřímalky.

Přejít na web akce

Podnikatelia, spojte sa! 2021

Odvaha ku zmene a radosť z podnikania a života

26. 10. – 27. 10.

Pozývame vás na konferenciu PODNIKATELIA, SPOJTE SA! - miesto, kde sa podnikatelia spájajú, vytvárajú silnú sieť a menia svet okolo seba. Tento rok sa bude konferencia niesť v téme "Odvaha ku zmene a radosť z p…

Přejít na web akce

Happiness@Work Live! Conference 2021

25. 11.

1/3 našeho života strávíme v práci. Jedná se přibližně o 90 000 hodin. Není to málo, že? Přijďte si pro inspiraci a nástroje, jak si užít tento čas smysluplně.

Přejít na web akce

Proběhlé

24. 08. 2021

Digitální safari s Filipem Dřímalkou

Jak pracuje expert na digitální inovace

Filip nám ukáže zajímavé tipy a triky, které může každý využít k efektivnější práci. Podíváme se rovněž na týmovou komunikaci a spolupráci, hledání problémů v digitálním světě a na jeho oblíbené nástroje.

Přejít na web akce
17. 08. 2021

TEDxPragueED 2021 Za pochodu

V současné době je pro člověka obtížné najít si čas, aby se zastavil. Nezbylo nic jiného, než se učit „za pochodu”. Letošní TEDxPragueED se pokusí na vzdělávání podívat z různých úhlů pohledu a rozšířit tak obzory o něco, co člověk ani neví, že mu chybí.

Přejít na web akce
01. 08. 2021

GrowJOB Fest - online konference

To nejlepší z témat GrowJOB Institute

Jak se úspěšně bránit manipulaci? Co konkrétně dělat pro lepší soustředění při práci? Jak lépe řešit konflikty? Či jak zavést do svého života minimalismus? To jsou jedny z témat konference osobního rozvoje GrowJOB Fest, od autorů konceptu Konec prokrastinace.

Přejít na web akce
29. 07. 2021

Google Diversity MeetUp "Nástroje a metodiky na podporu diverzity a inkluze ve firmách"

Diskutovat budeme o tom, jak praktické inkluzivní nástroje, praktiky a metodiky fungují v praxi, o jejich dostupnosti a proč je používat. Celou diskuzí nás provede Petr Skondrojanis, zakladatel a CEO společnosti Cocuma.

Přejít na web akce
25. 06. – 27. 06. 2021

Vyvážená konference

5 cest k dosažení rovnováhy

Je připravena pro všechny, kteří hledají cestu ke svému zdraví a chtějí se dozvědět: Jak se správně stravovat? Co dělat, abychom měli pod kontrolou své emoce? Proč je důležitá volba slov a jak jimi můžeme ovlivnit náš život? Proč bychom si měli zpívat? Zda nám cestování pomůže ke zlepšení zdraví?

Přejít na web akce
19. 06. – 20. 06. 2021

TEDxNárodní 19. a 20. června

TEDx se vrací do Prahy a přináší s sebou světovou iniciativou COUNTDOWN. ⏰ 19. a 20. června budeme na TEDxNárodní prostřednictvím vystupujících řečníků hledat řešení pro klimatickou změnu.

Přejít na web akce