Události

Vybíráme akce, na které se sami těšíme a kde rozhodně nebudeme chybět.

Doporučené

Další nadcházející

Týmy budoucnosti očima investorů

Budoucnost práce

14. 06.

Budoucnost práce má v Opero své místo v pravidelné sérii debat. Tentokrát se budeme bavit na téma Týmy budoucnosti očima investorů. O osobnosti foundera, týmových dovednostech, hybridní firemní kultuře i produk…

Přejít na web akce

Zahájení ročního programu ScaleUp Masterclass

18. 06.

"Proč to jen pár firem zvládne...a ty ostatní ne! " Pokud se chcete naučit uplatňovat systematicky nástroje pro růst a rozvoj firmy, přidejte se. Začínáme další běh...

Přejít na web akce

TEDxNárodní 19. a 20. června

19. 06. – 20. 06.
Sleva 25% po zadání redbutton

TEDx se vrací do Prahy a přináší s sebou světovou iniciativou COUNTDOWN. ⏰ 19. a 20. června budeme na TEDxNárodní prostřednictvím vystupujících řečníků hledat řešení pro klimatickou změnu.

Přejít na web akce

Vyvážená konference

5 cest k dosažení rovnováhy

25. 06. – 27. 06.

Je připravena pro všechny, kteří hledají cestu ke svému zdraví a chtějí se dozvědět: Jak se správně stravovat? Co dělat, abychom měli pod kontrolou své emoce? Proč je důležitá volba slov a jak jimi můžeme ovliv…

Přejít na web akce

Proběhlé

27. 05. 2021

Konference Leadership 2021

Online konference

Jak se naučit inspirovat a motivovat druhé? Jak najít odvahu ke změně? A jak u toho všeho zároveň zůstat svůj?

Přejít na web akce
26. 05. 2021

Lidé v rovnováze

Cyklus přednášk pro zlepšení zdraví

4 přednášky pro inspiraci založenou na aktuálních vědeckých poznatcích, získání informací o možnostech a mezích zlepšování vlastního zdraví na principech uplatnitelných v osobním životě i zaměstnání.

Přejít na web akce
19. 05. 2021

Agile - Ano či ne?

T. Tureček & R. Vladík

Co vlastně Agile je? Odkud pochází a co řeší? Co jsou jeho přínosy? A jestli je to tak skvělá věc, proč už není ve všech firmách? Na tyto a další otázky odpovíme na webináři s Tomášem Turečkem a Radovanem Vladíkem z RainFellows.

Přejít na web akce
19. 05. 2021

Digitální inovace

F. Dřímalka & D. Pulkert

Víte, jaké jsou aktuální technologické trendy a jak je můžete využít v práci i v podnikání? Jak digitální inovace souvisí s interní efektivitou i rozvojem byznysu?

Přejít na web akce
18. 05. 2021

Operitiv 40

Sara Polak a Ondřej Šteffl

Zveme Vás na 40. díl talkshow Operitiv s osobnostmi ze světa byznysu, kultury i vědy, který tentokrát bude pod taktovkou Veroniky Sedláčkové.

Přejít na web akce
12. 05. 2021

Workshop #inovace

Inovativnost firem a role leaderů

Petr Šídlo vám pomůže zjistit, jak nepropást příležitosti, která nám tato doba přináší a jak vytvořit dlouhodobý a fungující inovační ekosystém ve vaší firmě.

Přejít na web akce