HOTV: Pohled dovnitř s Babetou Schneiderovou

Podívejte se na druhý díl nového seriálu HOTV. Připravuje jej Michal Šrajer a vezme vás na netradiční prohlídky - za zajímavými lídry a do jejich firem. Tentoktáte si povídá s Babetou Schneiderovou z BoHo.

Slyšeli jste o hotelech, které v době krize ubytovávaly lidi bez domova, aby se snížila možnost nákazy koronavirem? Jeden takový vede Babeta Schneiderová, kterou vám v tomto díle svého nového seriálu Pohled dovnitř představí Michal Šrajer. Když se podíváte na web Home Office TV můžete si užít experimentální prohlídku 360° kamerou jednoho z hotelů, o které se stará.

Kromě hotelů v Praze a Olomouci vede Babeta Schneiderová hotel i v Ghaně, kde také staví veřejné záchodky pro místní. Prostředí ale nezlepšuje jen tam, ale i v práci, kde se snaží nastavit motivující prostředí, kde každý ví, jaká je jeho práce a přínos. Dodejme, že Babeta vystudovala Hospitality Management na univerzitě v Derby ve Velké Británii a v oboru hospitality pracuje již 15 let. Svou práci stále miluje. Po deseti letech strávených v zahraničí je nazpět v Česku a nyní působí na pozici CEO ve společnosti BoHo (Bohemian Hostels & Hotels). Babeta věří, že klíčem k úspěchu každé firmy jsou její lidé. Babetiným každodenním cílem je zajistit, aby každý v týmu byl motivovaný, věděl, co má dělat a věděl, proč to dělá, ať už jde o paní na úklid na částečný úvazek nebo seniorního ředitele.

Pořád váháte?
Tady máte pár bodů, o čem se Michal s Babetou bavili:

  • jak se to stane, že vznikne síť hotelů/hostelů s pobočkama v Praze, Olomouci a Ghaně - o dalších aktivitách v Ghaně (stavějí tam veřejné záchodky, třeba) a proč je vlastně dělají
  • o stávajicí situaci a dopadu na hotelový byznys
  • o tom, jak se s touhle situací popasovávají (je to ten hotel, co začal v Praze nabízet ubytování lidém bez domova)
  • jak si i v takové situaci zachovat focus na hodnoty
  • co myslí čeká hoteliéry u nás v hásledujících týdnech a měsících