Lukáš Hejlík: “Já toto definuju jako nejdražší dovolenou." (INSP.EAT podcast)

Lukáš Hejlík prijal pozvanie do môjho podcastu INSP.EAT a rozprávali sme sa live. Vymenovať všetky jeho aktivity nie je úplne jednoduché. Ako sám povedal: “Příliš se neumím zbavovat projektů.” A aký má recept, aby ich všetky robil na 100%? Spájanie a prepojovanie. To vlastne definuje väčšinu jeho aktivít: herectvo, Gastromapu Lukáše Hejlíka (s knihou, aplikáciou, blogom a podcastom), Gastrokroužek, či divadený projekt Listování. Akú recenziu na svoje vystúpenie dostal od Usaina Bolta, či Dana Browna? Ktoré podniky navštívi po karanténe ako prvé? Aké knihy by mi odporučil? (spoiler alert: nie je ich málo) Vypočujte si rozhovor na Spotify (https://bit.ly/inspeatspotify) alebo na Apple Podcasts (https://bit.ly/inspeatpodcast) a nezabudnite mi nechať review. Video si pozriete na YouTube (https://youtu.be/ZjTIaD3wEZQ) a môj podcast môžete podporiť na Patreone (http:www.patreon.com/tinoforbidden). Zaujímavé citáty z rozhovoru / show notes: 6:52 “Příliš se neumím zbavovat projektů.” 7:27 “Teď se po těch letech už věnuju jenom tomu, co mi jde.” 9:06 Obľúbený spôsob, akým hovorí “nie”: “Obranný štít je u mně cena.” 11:48 “Já to vlastně definuju jako nejdražší dovolenou ever. Mám z toho hrozně dlouhej víkend.” 19:30 “Já šest let netelefonuju.” 20:08 “Karanténa mi přinesla 130 zrušených vystoupení.” 22:00 “Přestal jsem řídit auto. Na různých nádražích parkuju dvě starý ojetý auta a přes Instagram jsem si našel řidiče.” 25:30 “Já přece nebudu nikomu doporučovat, aby žil takovýhle šílenství.” 37:02 “Nejsem odborník. Jenom vycházím z toho, že jsem už leckde byl.” 47:20 Dan Brown na vystúpeniach Listování 51:40 Usain Bolt na Listování 57:30 Kým by chcel byť 24 hodín (rodina, Orwell) 1:01:30 “Po skončení karantény budou rozhodovat štamgasti. Až poté se ukáže, komu podnik chyběl.” 1:03:00 Ktoré podniky návštívi Lukáš Hejlík po karanténe ako prvé? 1:05:15 “Mnohem těžší to budou mít podniky a sítě s mnoha zaměstnanci. Třeba Ambi. Ale Ambi má silnou komunikaci se zákazníkem, který je za ně ochotný se prát.” 1:17:03 Lifehack: “Spojení toho, co umim, s tim, co chci dělat.”

Lukáš Hejlík prijal pozvanie do môjho podcastu INSP.EAT a rozprávali sme sa live. Vymenovať všetky jeho aktivity nie je úplne jednoduché. Ako sám povedal: “Příliš se neumím zbavovat projektů.” A aký má recept, aby ich všetky robil na 100%? Spájanie a prepojovanie. To vlastne definuje väčšinu jeho aktivít: herectvo, Gastromapu Lukáše Hejlíka (s knihou, aplikáciou, blogom a podcastom), Gastrokroužek, či divadený projekt Listování.

Akú recenziu na svoje vystúpenie dostal od Usaina Bolta, či Dana Browna? Ktoré podniky navštívi po karanténe ako prvé? Aké knihy by mi odporučil? (spoiler alert: nie je ich málo)

Rozhovor si můžete poslechnout i jako podcasty (využijte tlačítka níže) a Tino vás prosí, abyste nezapomněli nechat u podcastů review. Pokud vás Tino baví, nezapomeňte jeho podcast podpořit na Patreone.

Zaujímavé citáty z rozhovoru aneb show notes:

6:52 “Příliš se neumím zbavovat projektů.”

7:27 “Teď se po těch letech už věnuju jenom tomu, co mi jde.”

9:06 Obľúbený spôsob, akým hovorí “nie”: “Obranný štít je u mně cena.”

11:48 “Já to vlastně definuju jako nejdražší dovolenou ever. Mám z toho hrozně dlouhej víkend.”

19:30 “Já šest let netelefonuju.”

20:08 “Karanténa mi přinesla 130 zrušených vystoupení.”

22:00 “Přestal jsem řídit auto. Na různých nádražích parkuju dvě starý ojetý auta a přes Instagram jsem si našel řidiče.”

25:30 “Já přece nebudu nikomu doporučovat, aby žil takovýhle šílenství.”

37:02 “Nejsem odborník. Jenom vycházím z toho, že jsem už leckde byl.”

47:20 Dan Brown na vystúpeniach Listování

51:40 Usain Bolt na Listování

57:30 Kým by chcel byť 24 hodín (rodina, Orwell)

1:01:30 “Po skončení karantény budou rozhodovat štamgasti. Až poté se ukáže, komu podnik chyběl.”

1:03:00 Ktoré podniky návštívi Lukáš Hejlík po karanténe ako prvé?

1:05:15 “Mnohem těžší to budou mít podniky a sítě s mnoha zaměstnanci. Třeba Ambi. Ale Ambi má silnou komunikaci se zákazníkem, který je za ně ochotný se prát.”

1:17:03 Lifehack: “Spojení toho, co umim, s tim, co chci dělat.”