Pozvánka na vysílání Home Office TV: Michal Šrajer si povídá s Josefem Dvořáčkem

Michal Šrajer (Happieness@Work) si pozval k diskuzi Josefa Dvořáčka z firmy Sonnentor. Nalaďte si vysílání už v úterý 12. května od 9:00.

Špetka selského rozumu, rodinný přístup k firemní kultuře a střípky leadershipu z moravského venkova, kde Josef Dvořáček vede svou společnost Sonnentor s.r.o. To budou základní stavební kameny, na nichž vystaví moderátor Michal Šrajer příští vysílání Home Office TV.

Josef Dvořáček je spolumajitelem a ředitelem společnosti SONNENTOR, která je dnes významným zpracovatelem bylin, čajů a koření z ekologického zemědělství. V SONNENTORu najdete spoustu inspirace z trvalé udržitelnosti i společenské odpovědnosti. Pokud navštívíte jejich turistický projekt Bylinkový ráj SONNENTOR v Čejkovicích na jižní Moravě, určitě na Vás dýchne jejich originální firemní kultura. Se svými spolupracovníky vybrali firemní motto: TADY ROSTE RADOST, chtějí tím vyjádřit, že to tak cítí, že jejich posláním je v dnešní době přinášet lidem nadšení z bylin, čajů a koření a ze života vůbec.