Daniel Paulus

Strávil jsem 20 let v mezinárodních komerčních pozicích – ředitel obchodu, KAM, manažer rozvoje globální funkce KAM, BD manažer, ředitel strategického rozvoje, ředitel segmentu a globálního rozvoje, ředitel globálního portfolio managementu a R&D; člen úzkého vedení CZI skupiny, manažer globální strategické skupiny. Posledních 5 let jsem adept a učitel jógy a její filozofie – jóga, ayurveda, mantry a meditace; historie a literatura jógy; Sri Vidya. S manželkou Kristýnou propojujeme dva odlišné světy – „západní“ komerční a orientovaný na jednotlivce a jeho úspěch a ten „východní“ založený na sjednocování, harmonii, hlubším smyslu a hodnotách. Rozvíjíme projekt „in.spiration“, jehož cílem je vrátit smysl a hodnoty do života, businessu, kultury, zdraví, vzdělání, politiky, inovací, sportu, jógy a dalších oblastí.

S čím vám můžu pomoct?

Business Development – řízení změny, inovace, strategie produktů a služeb, vize, strategie, systémy a procesy v komerci, rozvoj týmu, coaching, mentoring, mezinárodní business, R&D, komunikace a marketing.

Yoga Shakti – harmonie těla a mysli, podpora kreativity, uvolnění napětí, provádění a výuka meditací, zlepšení zaměření a soustředění, balanc práce a osobního života, znovuobjevení smyslu.

Daniel Paulus – in.spiration