Pozvánka na vysílání Home Office TV s Radvanem Bahbouhem

Už ve čtvrtek 28.5.2020 od 9:00 se vrátíme k rozhovoru s Radvanem Bahbouhem, který proběhl 19.3., kdy celá situace byla dosti rozjitřená a naší hlavní snahou bylo jí zklidnit. Optikou tří pohledů (matematická statistika, lékařství a psychologie) se zpětně podíváme na dva měsíce, které mění naše zvyky a společnost. Pokud Vás náš debriefing, jak se pohledu zpětně v koučování říká, zajímá, koukněte živě 28.5.2020 na Home Office TV.

Zmiňovaná březnová snídaně (první vyílání HOTV) s Radvanem byla pomyslným deštníkem nad celou situací, která se kolem nás děje. Dotkla se mnoha témat, od statistiky a faktů, přes prožívání a naši možnost změnit naše vnímání, přes všímavost sami k sobě, komunikaci i se svými rodinami. Tešíme se na čtvrteční pohled zpět. A vy?

Pro ty, kdo jej neznají, Radvan Bahbouh je vedoucím katedry psychologie na Univerzitě Karlově a zároveň vede týk koučů v QED. Sám o sobě na stánkách QEDu říká: "Koučování se věnuji aktivně už 20 let. Jelikož kombinuji účinné prvky různorodých psychologických směrů, a využívám psychologických poznatků a dovedností k tomu, abych své postupy vhodně individualizoval, jsem představitelem psychologického koučování. Koučování se věnuji i didakticky. O psychologii sebekoučování jsem napsal knihu Pohádka o ztracené krajině. Vedle koučování jsem absolvoval řadu různých psychoterapeutických výcviků a mám psychoterapeutickou praxi, zaměřenou především na krizové intervence. Jednou z mých nejsilnějších stránek je schopnost inspirovat lidi k osobnímu růstu."

Více k registraci na toto vysílání a projektu Home Office TV naleznete na www.homeofficetv.cz