Radka Horáková

Přes 10 let se pohybuji v marketingu a komunikaci a v životě jsem měla tu úžasnou příležitost ve všech svých zaměstnáních rozjíždět uvnitř firmy vlastní inovativní projekty. Za otevřenost tak můžu poděkovat komunikační agentuře, velké modré IBM i startupovému inkubátoru UP21. Marketing vnímám a žiju jako disciplínu, která má zásadní dopady do byznysu, vnitrofiremních i vnějších vztahů, a může tak mít dopad i celkově do společnosti. Neustále mě to proto táhne k tvorbě a realizaci marketingově-vztahových platforem, které mohou všem zúčastněným stranám přinést kromě byznysu i další přidané hodnoty. Poslední Startup World Cup & Summit budiž toho důkazem:). Tvořím, vymýšlím, ale i realizuju a dotahuju. A vztahy, hodnoty a jejich opravdovost jsou pro mě hlavními hybnými motory.

S čím vám můžu pomoct?

Malým i velkým projektům a firmám umím pomoci s marketingovou strategií, jejím odvedením a tak i realizací, případně s postavením marketingového týmu.

Ráda doplňuji kreativní a strategický tým o svou energii, nápady a jiný úhel pohledu. S chutí si beru kus z vytvořeného, abych jej uvedla do života. Co-creation is the best!

Re:publikum