Pozvánka na vysílání Home Office TV s Danielem Francem a Lubošem Malým

Začínáme 5. května od 9:00. Tentokrát moderuje Petr Skondrojanis. Více o projektu Home Office TV naleznete na www.homeofficetv.cz

V čem může být spolupráce na dálku efektivnější pro firmu i zaměstnance? Jak udržet online kulturu a vztahy? A jaké výhody i nevýhody jsme ještě neobjevili?

Tentokrát bude mít vysílání dva hosty:

Daniel Franc, pracuje v Googlu. Vede globální program pro spolupráci Googlu s vývojářskými komunitami, spoluzakladatel největší komunity pro vzdělávání v IT Google Developer Groups a portálu pro komunitní organizátory communityleads.dev. Spolupráci na dálku a v komunitách a sítích občas školí s ELAI. Ve volném čase hledá nadhled.

Luboš Malý je jednou nohou ve velké firmě (The LEGO Group), kde se věnuje vývoji technologií, které budou jednou vyrábět hračky budoucnosti. Tou druhou spoluvytváří síť Red Button, kde se lidé potkávají, spolupracují, rozvíjí se navzájem a posouvají dění v českých a slovenských firmách kupředu. V obou prostředích se věnuje tomu, aby lidé spolupracovali efektivně a lidsky, ať už jsou na jednom místě nebo na druhé straně planety. Luboš vždy hledá způsoby, jak měnit systémy na ekosystémy, organizace na organismy, zaměstnance na podnikatele a hierarchie na komunity.

Dana Franze a Luboše Malého bude zpovídat Petr Skondrojanis, člen sítě Red Button.

Jste srdečně zváni k dalšímu vysílání Home Office TV :)